Męczą cię uporczywe myśli?

Wbrew pozorom żyjemy w czasach bezpiecznych. Być może najbardziej bezpiecznych w historii. Jeśli czytasz tę ulotkę, to masz co jeść, masz świetne ubranie, dach nad głową, masz dostęp do opieki medycznej wyposażonej w kosmiczne technologie, nie grozi ci fizyczna agresja. Rzeczywistość jest bezpieczna.

A jednak wydaje się, że żyjemy w czasach bardzo niebezpiecznych. Zagrożenia terrorystyczne, kryzysy finansowe, gwałtowne zmiany klimatu, niepewność, zmienność i presja rynku pracy, kraj rozdarty wewnętrznym konfliktem i obawy do czego jeszcze może się posunąć przeciwna Ci opcja. No i temat główny ostatnich czasów – pandemia Covid-19 i związany z nią kryzys ekonomiczny. Są to zagrożenia potencjalne, istniejące głównie – jeśli nie wyłącznie - w myślach. Wydawałoby się, że są one mniej istotne od zagrożeń fizycznych, a jednak mają nad nami ogromną władzę i dysponują niszczącą siłą. To one kształtują świat i nasze samopoczucie.

Gdy zdrowy dystans do myśli spadanie poniżej pewnego poziomu, inicjowana jest lawinowa reakcja uporczywych myśli. Jedna przerażająca myśl powoduje kolejną. Każda zjada naszą energię, a ich przytłaczająca masa wydaje się nie do zniesienia. Uporczywe myśli mogą zniszczyć najprzyjemniej zapowiadający się dzień, mają wpływ na nasze zdrowie fizyczne, relacje, pracę i ogólnie jakość życia.

Sen powinienem zapewniać regenerację. Dlaczego więc osoby trapione przez uporczywe myśli lub osoby w depresji budzą się wyczerpane? Dlaczego ich śnienie jest tak burzliwe?

Dla mnie uporczywe myśli były wielkim wyzwaniem. Dziś chodzę z „lekką głową”. Zapraszam na warsztaty „Uwolnij się od uporczywych myśli”, podczas których podzielę się skuteczną i prostą metodą.

Zakres warsztatów i rezultaty

Podczas warsztatów otrzymasz niezbędną porcję wiedzy teoretycznej oraz ćwiczeń praktycznych, które pozwolą Ci na samodzielne uwalnianie się od uporczywych myśli.

  • Poznasz mechanizm wzmacniania zdarzeń mentalnych. To niebywałe, że tego nie uczą w szkole!Poznasz i zrobisz pierwsze kroki metody przecinania napięć (teoria + praktyka).
  • Poznasz nowy tryb nawigacji swoim życiem – nieoparty o myśli.
  • Zyskasz cenne narzędzie, które jest niezależne od treści myśli. Wspólnie naprawimy leżącą „poniżej” mechanikę myśli nie wnikając w ich dramaturgię.
  • Po zakończeniu 2 godzinnego interaktywnego webinaru otrzymasz możliwość konsultacji. Zależy mi na tym, by metoda u Ciebie „zaskoczyła”!
  • Materiał dodatkowy Jeśli - jak my wszyscy :) - jesteś trudnym przypadkiem, poznasz ćwiczenia pomocnicze w przypadku dużych „turbulencji” myśli i emocji.
  • Materiał dodatkowy Poznasz teorię śnienia Joe Griffina i dowiesz się dlaczego budzisz się wyczerpana/wyczerpany. Dowiesz się jak to zmienić.
  • Materiał dodatkowy Lepiej zrozumiesz zakodowane w naszym ciele biologiczne mechanizmy wzmacniające siłę uporczywych myśli.