Car-fulness. Gdy prowadzisz, to prowadź!

90 minutowy webinar interaktywny / 3 godzinne szkolenie w siedzibie klienta lub innym wskazanym miejscu

Podczas szkolenia dowiesz się jak nudny i irytujący czas, który spędzasz w samochodzie zamienić w efektywne narzędzie szkolenia umysłu. Przeniesiesz czas spędzony na dojazdy do pracy z kategorii „stracony” do kategorii „cenny rozwój osobisty/przyjemność”. Nauczysz się „medytacji w działaniu” będącej prawdopodobnie najefektywniejszą formą medytacji.

Nie, to nie jest niebezpieczne! Wręcz przeciwnie, uważność w samochodzie zwiększa bezpieczeństwo kierowcy i innych osób na drodze.

  • Otrzymasz wskazówki jak jadąc samochodem jechać samochodem. A nie planować kolację, obmyślać plan swojego dnia, roztrząsać ostatnią sprzeczkę z szefem, marzyć o wakacjach.
  • Poznasz mechanizm wzmacniania zdarzeń mentalnych i zrozumiesz, dlaczego inicjowanie łańcuszków myślowych powoduje większe problemy niż tylko to, że zapominasz w odpowiednim momencie skręcić.
  • Dowiesz się, dlaczego skupienia się na jednej czynności jest korzystne i jakie są tego dalekosiężne konsekwencje.
  • Nauczysz się metody przecinania napięć i zamienisz sytuacje stresowe na drodze w okazję do praktykowania metody i w efekcie poszerzenie swojego horyzontu działań w innych obszarach życia.