Richard Lang czyli Droga bez głowy po polsku

Image

Richard Lang jest koordynatorem fundacji charytatywnej Shollond Trust założonej w 1996 roku w celu propagowania "Drogi bez głowy" najszerzej jak się da na świecie. Richard po raz pierwszy zobaczył kim naprawdę jest podczas warsztatu prowadzonego w 1970 roku przez Douglasa Hardinga. Misją Richarda jest, by to Widzenie było dostępne najszerzej jak jest to możliwe. Jeśli masz sposób, w jaki możesz wesprzeć to przedsięwzięcie lub gdybyś chciał zaprosić Richarda do prowadzenia warsztatu w twojej części świata, skontaktuj się z nim.

Pierwsza książka Richards "Widzenie kim naprawdę jesteś" została opublikowana przez wydawnictwo Watkins w 2003 roku. Jego druga książka, "Otwórz się na źródło - wybrane nauki Douglasa Hardinga" została wydana przez Inner Directions w roku 2005. Te książki można kupić online tutaj. Richard stworzył również wiele filmów na temat Widzenia, które są dostępne na kanale YT The Headless Way.

Na stronie ClearMind.pl znajdziesz w jednym miejscu polskie tłumaczenia materiałów Douglasa Hardinga oraz Richarda Langa.

Droga bez głowy

Douglas Harding i kontynuator jego nauk Richard Lang. Całkowicie inne podejście, a konkluzje spójne z metodami tradycyjnymi. Świeżość, innowacja, geniusz Hardinga. Na długie zimowe wieczory gorąco polecamy jego opus magnum, czyli The Hierarchy of Heaven and Earth .