Warsztaty "Uwolnij uporczywe myśli"

Konferencja "Słodko-gorzki smak przywództwa"

10 września 2020, godz. 12:30 -14:15

Jeszcze nigdy w historii nie byliśmy tak bezpieczni czując jednocześnie tyle zagrożeń.

Przepaść pomiędzy rzeczywistością, a potencjalnymi zagrożeniami jest tak duża, że wielu menadżerów oraz pracowników nie jest w stanie działać efektywnie, a co dopiero kreatywnie.

Patrząc na sprawy realnie, jesteśmy świetnie odżywieni, świetnie i pięknie ubrani, mamy gdzie mieszkać. Rzadko kiedy w historii ludzie mieli taki komfort, jak my dzisiaj. W obszarze fizycznym wszystko jest w porządku.

Dzisiejszy dramat rozgrywa się na arenie mentalnej, psychicznej, bo dotyczy potencjalnych zagrożeń. Potencjalnie możemy zachorować, możemy stracić pracę lub być zmuszonymi do zwalniania. Potencjalnie przepisy mogą się zmienić z dnia na dzień i cała gałąź gospodarki może jednym ruchem być odcięta od klientów. To wszystko są zagrożenia mentalne obecne w postaci myśli. Nie mając wiedzy i wyszkolenia prowadzimy nierówną walkę na arenie mentalnej.

Organizacje przyszłości wiedzą, że dobrostan mentalny pracownika, a przede wszystkim menadżera nie jest dziś ciekawostką, a warunkiem rozwoju firmy.

Zapraszam na prowadzony przeze mnie warsztat "Uwolnij uporczywe myśli" podczas konferencji "Słodko-gorzki smak przywództwa".

  • Powiem o tym, jak nie mając odpowiedniej wiedzy niszczymy swój dobrostan mentalny,
  • pokażę skuteczne narzędzie doskonalenia, wzmacniania naszego umysłu,
  • przedstawię efekty konsekwentnego dbania o kondycję mentalną.

Jeśli kierujesz lub współtworzysz organizację przyszłości koniecznie weź udział!